Služby, které poskytujeme:

Předtisková příprava:

tvorba grafických návrhů, zlom časopisů, publikací a veškerých tiskovin, CTP – výroba tiskových desek


Tisk

ofsetový a digitální tisk, ochrana dokumentů proti padělání použitím našich speciálních tiskových efektů


Knihařské zpracování

vazby brožur a knih - V1 (i s očky), V2, V4, V8, spirálová a kroužková, skládání a bigování, lakování tiskovým a disperzním lakem, lakování UV lakem - celoplošné i parciální, laminace folií s lesklým, matným i strukturovaným povrchem, kapsové lamino, výsek, násek a různé druhy perforace, číslování, slepotisk, horkotisk, aplikace hologramu, strojní i ruční lepení, lepení samopropisovacích papírů do složek,ruční kompletace a vkládání

AJ00008_EB1300_vazbaV2_brozovane_paperbacky.jpg

Balení a expedice:

balení do smrštitelné fólie, balení do lepenkových krabic včetně páskování, balení do fólie po jednotlivých kusech, adresování zásilek a následné rozeslání, doprava zakázek na místo určení s využitím vlastní nebo smluvní autodopravy.

c-34.jpg
c-36.jpg

Technologie

Moderní technologie = HYBRIDNÍ TISKOVÁ PRODUKCE

A to je kombinace ofsetu a digitálního tisku v nejmodernějším provedení. Princip hybridní tiskárny přitom vychází z toho, že jedna tisková technologie nemůže pokrýt různorodé požadavky klienta na variabilní či nízký náklad tiskoviny, na kvalitu produkce a speciální efekty tisku nebo na netradiční tiskoviny s personalizovaným či chráněných obsahem.

Investujeme pro Vás do nejlepších technologií

V tiskárně a knihárně využíváme nejmodernější zařízení firmy Heidelberg a Xerox.

Nejvyšší dostupnou kvalitu tiskových služeb zajišťuje Speedmaster SM74-4-H, online propojen protokolem CIP 4 s naším CTP Heidelberg Suprasetter A75. Toto propojení dále zrychluje a zkvalitňuje průběh výroby.

Pro digitální tisk používáme vlajkovou loď firmy Xerox a to iGen150. Tento stroj patří k nejmodernějším technologiím v produkčním digitálním tisku. Má unikátní maximální formát archu až do rozměru 350 x 650 mm a možnost potisku různých materiálů do 400 g/m2 (nebo až 500 mikrometrů).

Pro vazbu V1 používáme 10 stanicovou linku Heidelberg ST100.2 včetně možnosti šití V1 s očkem a pro vazbu V2 linku Heidelberg Eurobind 1300 včetně snášecí složkové linky Müller Martini. Pro řezání používáme stroje firmy Polar a Wohlenberg.

Laminaci provádíme na stroji firmy Komfi Delta.

Pro falcování využíváme spolehlivé stroje firmy GUK.